Náhradní komunikační trasy pro pěší v okolí stavby Vzdělávacího komplexu

Zprávy

Zlín – 14. 8. 2017 – Univerzita Tomáše Bati upozorňuje veřejnost, že v souvislosti s výstavbou připojovacího pruhu stavby Vzdělávacího komplexu a s vybudováním nové zastávky MHD Školní ve Zlíně bude do 3. 9. 2017 zcela mimo provoz přechod na Štefánikově ulici z ulice Školní. Chodci mohou využívat náhradních komunikačních tras, které jsou na místě označeny.

Začátkem školního roku, v období od 4. 9. do 30. 10. 2017, již bude zmíněný přechod pro chodce v provozu, zastávka MHD Školní však bude stále v dočasném umístění pod Kongresovým centrem.

Od 1. 11. 2017 bude uvedena do provozu nově zrekonstruovaná zastávka MHD Školní a všechny komunikační trasy budou nadále bez omezení.

„Univerzita Tomáše Bati coby stavebník žádá laskavě veřejnost o pochopení a omlouvá se tímto za vynucená dočasná omezení,“ sdělil RNDr. Alexander Černý, kvestor UTB.

Ing. Andrea Kadlčíková
tisková mluvčí a kancléřka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně