Zlín – 25. května 2020 – Budova U1, U11 nebo UH1? Pokud máte pocit, že se začínáte ztrácet v množství univerzitních budov ve Zlíně a v Uherském Hradišti, máme pro vás dobrou zprávu. Nedávno byly zprovozněny webové stránky mapa.utb.cz, kde najdete na jednom místě všechny potřebné informace o našich objektech. A to přehledně, důkladně a hlavně interaktivně.

Na mapě jsou vyznačeny všechny univerzitní objekty. Po kliknutí na konkrétní budovu se na boční liště obrazovky rozbalí informace o daném objektu – jaké součásti univerzity patří, jeho adresa včetně GPS souřadnic – a fotografie objektu. Zájemce si také může otevřít virtuální prohlídku univerzitních objektů nebo naplánovat cestu ke konkrétní budově.

Autory mapy jsou studenti UTB Markéta Fajová a Milan Švehla.