Václav Neckář, český popový zpěvák a filmový herec, zavítal 20. února 2024 do laboratoře diagnostiky pohybového aparátu, kde absolvoval vyšetření.

Výsledek v podobě velmi detailního posouzení a návrh konkrétního řešení ušitého na míru v sobě nesl prvky nejen rozboru a pochopení současného stavu a péče o chodidla. „Zároveň mi odborníci navrhli konkrétní řešení pro zajištění pohodlí, odlehčení chodidel při chůzi a zajištění zásadních aspektů zdravé chůze. Jsem velmi rád, že jsem mohl do Zlína přijet, laboratoř je perfektně vybavená a jsou tady špičkoví odborníci pro diagnostiku,“ řekl bezprostředně po návštěvě Václav Neckář.

Laboratoř diagnostiky pohybového aparátu při Centru výzkumu obouvání Univerzity Tomáše Bati si za nedlouhou dobu své působnosti získalo velký ohlas v řadách široké veřejnosti. Specializované pracoviště pro diagnostiku nejen chodidel, ale i komplexní posouzení pohybového aparátu s cílem identifikovat co nejlépe počínající či rozvinuté poruchy, je hlavní náplní s cílem pomoci všem, kteří se s takovými problémy potýkají a hledají odbornou pomoc nejvyšší úrovně.