Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně přivítá zítra 20. října na akademické půdě vzácného hosta profesora Jana Pirka.

Milovník historických automobilů, pravidelný účastník běžeckých závodů, zejména toho nejznámějšího Praha – Běchovice, ale především špičkový kardiochirurg, emeritní přednosta Kardiocentra IKEM a spoluzakladatel Kardiocentra Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pan prof. MUDr. Jan Pirk DrSc. vystoupí ve čtvrtek 20. 10. 2022 od 10.30 hodin v aule Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Uvede přednášku s názvem „Můj život s kardiochirurgií“. Je určena všem studentům i zaměstnancům UTB, kteří májí zájem seznámit se s jeho profesí, životními zkušenostmi, poznatky a zážitky. Na závěr setkání prostor také pro diskuzi a případné dotazy.