Zlín – 13. října 2021 – Skvělého úspěchu dosáhli závodníci MV TEAM při UTB na mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku, když získali hned čtyři zlaté medaile. Na stupně nejvyšší vystoupil Jáchym Hanák, dvojčata Gabriela a Lucie Veselé a také trio Elena Smetanová, Adriana Vojtěšková a Emma Kaspřáková se skladbou America.

MV Team zlínské univerzity tak celkově přivezl z národního šampionátu deset cenných kovů a opět se zařadil na nejvyšší příčky v TOP TEN 2021 mezi kluby v České republice.

Získání těchto umístění a nominace na mistrovství světa je výsledkem důsledné tréninkové přípravy pod vedením trenérky Moniky Váňové. „Děti v klubu se připravují třikrát až pětkrát týdně, v klubu sportovního aerobiku ve Zlíně tráví jednu až tři hodiny denně,“ říká.

„Budeme věřit v další skvělá umístění na závodech v ČR i v zahraničí. Zároveň děkujeme za podporu Městu Zlín, ČUS a Zlínskému kraji,“ dodala Váňová.