Zlín – 25. října 2019 – Již šestý ročník Veletrhu pracovních příležitostí – Business Days uspořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Uskuteční se 30. října 2019 od 9 do 15 hodin v obou budovách Univerzitního a kongresového centra na nám. T. G. Masaryka.

Studentům a absolventům UTB bude nabízet pracovní uplatnění 76 firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Mezi vystavujícími najdeme v letošním roce průmyslové firmy, finanční instituce, marketingové společnosti, firmy z oblasti IT a telekomunikací, logistické firmy, zdravotnické či neziskové organizace i orgány veřejné správy. Kromě tradičních vystavovatelů, jako jsou Barum Continental, Hella, Bosch, Honeywell, Nestlé, Miele nebo Greiner, přijede na UTB i řada nových, např. Bezpečnostní informační služba, Cross CZ, Era, Jacobs Douwe Egberts, KPMG, TESCO SW aj.  V letošním roce bude výrazně posílena oblast neziskové sféry.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na prezentace zaměstnavatelů s nabídkami praxí/stáží, motivační přednášky našeho úspěšného absolventa Jirky Doležala o Lifehackingu, inspirovat se triky/tipy kariérního poradce z Job Centra UTB, nechat si otestovat svou úroveň anglického jazyka, vyfotografovat se na CV nebo navštívit kávový bar a vyhrát zajímavou cenu.

Veletrh pracovních příležitostí pořádá Job centrum UTB a vstup na něj je pro všechny studenty a absolventy zdarma.

Více informací a přehled všech firem naleznete na businessdays.utb.cz.