Hudba různorodých žánrů, hvězdy české scény a bohatý doprovodný program. Takový bude již 11. ročník hudebního festivalu Majáles Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který se uskuteční již tento pátek  5. května 2023 v parku před Baťovou vilou. Návštěvníci se mohou těšit na Paulieho Garanta, bývalého studenta univerzity,  zpěvačku AIKO, Sofiana Medjmedje a další interprety.

Po úspěšném loňském ročníku, kam zavítalo skoro 4 000 účastníků, se i letos Univerzita Tomáše Bati ve spolupráci se Studentskou unií UTB (SU) rozhodla společně s příchodem jara přinést do Zlína hudbu různých žánrů. Tento jednodenní festival, pořádaný převážně studenty pro studenty, se uskuteční 5. května od 14:30 v parku před Baťovou vilou. Těšit se můžete na známé interprety, soutěže Krále a královny Majálesu pro studenty UTB a hlavně na příjemně strávené odpoledne s výborným jídlem a pitím. Nebude chybět ani zlínská majálesová tradice, a to vstupné zdarma.

Na 11. ročník festivalu přijal pozvání populární interpret Paulie Garand, Sofian Medjmedj, nebo česká zpěvačka Aiko, která je známá i v zahraničí.

„Jsme rádi, že můžeme Zlínu nabídnout opět kvalitní hudbu. Například AIKO vystupovala na festivalu Sziget v Maďarsku nebo na Waves Vienna v Rakousku. Zároveň se také stala jednou z prvních československých umělkyní, které platforma Spotify zahrnula do své kampaně Equal, jejíž součástí je světelný banner na Time Square v New Yorku,” uvedl Marek Hujo, spolumanažer letošního Majálesu UTB.

Atmosféru doplní i výherci soutěže University Band Contest, která probíhá po celé České republice.

Letošní Majáles se koná také díky podpoře Trinity Bank, která je generálním partnerem akce.

majales.utb.cz