Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pořádají již 13. ročník netradičního hudebního festivalu BUSFEST. Na festival v jedoucích trolejbusech s tématem „Pojízdná ZOO” se mohou návštěvníci těšit již tento pátek 22. dubna 2022. Zúčastnit se budou moci koncertů v celkem třech trolejbusech, které vyjedou ze zlínské trolejbusové točny pod Sportovní halou.

Jednodenní festival BUSFEST pořádají studenti v rámci předmětu Komunikační agentura. Kromě tří koncertů, které se odehrají tradičně v jedoucích trolejbusech, návštěvníky čeká také doprovodný program a občerstvení v areálu festivalu na zlínské trolejbusové točně pod Sportovní halou. Doprovodný program začíná v 15.00 hodin odpoledne a první party busy se rozjedou úderem 18.00 hodiny.

Jednodenní festival BUSFEST pořádají studenti v rámci předmětu Komunikační agentura. Kromě tří koncertů, které se odehrají tradičně v jedoucích trolejbusech, návštěvníky čeká také doprovodný program a občerstvení v areálu festivalu na zlínské trolejbusové točně pod Sportovní halou. Doprovodný program začíná v 15.00 hodin odpoledne a první party busy se rozjedou úderem 18.00 hodiny.

„Pestrost letošních interpretů je opravdu obrovská. Návštěvníky rozvíří DJské duo Malalata ze slovenského projektu, který spojuje balkan beats, romskou muziku a karibské reggae. Těšit se mohou ale také na zvuky undergroundu a garage rocku od pardubické kapely The May Revolution nebo na drum’n’bass sety od DJ Smaie. Ty budou to pravé ořechové pro opravdové fanoušky EDM stylu,” uvedl Tomáš Denk, manažer festivalu.

S koncerty si také návštěvníci vychutnají vyhlídkovou jízdu Zlínem, kterou mohou zakončit na afterparty od půl desáté večer, na níž je zaveze poslední party bus.  Vstupenky, kterých je pouze limitované množství, mohou zájemci zakoupit přes webovou stránku GoOut nebo na místě v den festivalu.

Pro více informací a zajímavostí ze zákulisí festivalu sledujte projekt na sociálních sítích Instagram a Facebook.