Zlín – 15. října 2019 – Julie Šimčáková, posluchačka 2. ročníku Fakulty managementu a ekonomiky, úspěšně reprezentovala na šachovém turnaji Open Sal 2019 na Kapverdách. Mezi 33 účastníky z celého světa získala krásné 2. místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v další šachové kariéře.

Dalších sportovních úspěchů už tradičně dosáhl klub aerobiku MV Team UTB Zlín. Na Mistrovství světa v nizozemském Leidenu vybojovali jeho účastníci 8 medailí.

Vanda Šimková získala zlato v kategorii junior ženy, a obhájila tak loňský titul mistryně světa. Další zlato vybojovaly Lucie a Gabriela Veselých v kategorii kadet.

V kategorii junior dua si získala Vanda Šimková s Erikou Ševců titul vicemistryň světa. V kategorii junior muži získal stříbrnou medaili Jáchym Hanák, v kategorii kadet ženy vybojovala stejný kov Veronika Nováková a v kategorii kadet tria Veronika Nováková, Alena Březinová a Karolína Knedlová.

Třetí místo pak získalo duo Tereza Sečkařová s Jáchymem Hanákem a v kategorii kadet ženy Alena Březinová.