Na univerzitě vznikla oděvní kolekce UTeBe

Zprávy

Zlín – 10. května 2017 – Novou oděvní kolekci nazvanou UTeBe představuje v těchto dnech Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Kolekci tvoří dámské šaty, unisexové triko a šátek, vše s originálním potiskem UTeBe.

„S nápadem na vytvoření kolekce přišly před časem posluchačky ateliéru Design oděvů Fakulty multimediálních komunikací UTB. Nápad se nám zalíbil a tak pod vedením pedagožky MgA. Márie Štranekové, ArtD. vznikly tyto modely,“ představila kolekci kancléřka Ing. Andrea Kadlčíková. Veřejnost se s univerzitními oděvy mohla poprvé setkat na slavnostním galavečeru Best in Design, který završil Zlín Design Week.

Výrobky s originálním potiskem UTeBe si je možné prohlédnout na webové stránce www.be.utb.cz, která kromě zmíněné kolekce představuje i univerzitní mikiny nebo jiné reklamní předměty.  K dostání pak jsou v univerzitní prodejně ve Zlíně na Mostní ulici.

Ing. Andrea Kadlčíková
tisková mluvčí a kancléřka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně